Skip to content

HAKKIMIZDA

Evden eve nakliyat hizmetleri konusunda 20 yılı aşkın sektörel bilgi ve deneyimimizle hizmetinizdeyiz. Aytes Taşımacılık şirketi sektörde 20 yıldan fazladır bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımızla evden eve taşımacılık piyasasının önde gelen kuruluşlarından olmuştur.

Kuruluşumuzdan bu yana siz kıymetli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışmakta olan işletmemiz kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve taşımacılık başta olmak üzere her çeşit nakliyat ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Eşyalarınızı itinayla yeni yerlerine taşıyoruz. Kaliteli bir nakliye hizmeti arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Fiyat teklifi yada exper için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.


En Uygun Fiyat İçin Arayın
× Whatsap müşteri temsilcisi